Dyrektor Zarządzający/Redaktor Naczelny

Jacek Szczęsny

Dyrektor Wydawniczy

Robert Gołaszawski

Zespół Redakcyjny

Mateusz Banaszak, Michał Gembal, Krzysztof Błaszkiewicz, Piotr Winek, Cezary Iwaniuk, Marek Dembowski, Marzena Kacprzak, Hanna Miller, Iwona Kukawska, Ewa Kumorek-Fedor

Reklama 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą reklamową lub redakcyjną zapraszamy do kontaktu :

TEL. +48 572 583 716

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

stopka

 

W ramach naszej działalności zapraszamy również do współpracy opartej na szeroko rozumianym wsparciu redakcyjnym. Piszemy, redagujemy, analizujemy, przeprowadzamy wywiady, webinaria, debaty. Posiadamy kreatywny i sprawdzony zespół. Doświadczenie nabieraliśmy w największych dziennikach i portalach. Jesteśmy praktykami, wiemy jak profesjonalnie dobrać „ słowo”, które umiejętnie zaangażuje odbiorcę z różnych branż. Nasze teksty pojawiają się na wielu serwisach, portalach, promują marki, usługi, dbają o wizerunek, „gaszą” konflikty, a przy tym  są interesujące dla czytelnika.

Nasza propozycja współpracy zawiera kilka opcji.  Dodatkowo zapewniamy publikacje tworzonych dla Państwa materiałów na naszych stronach, ekorynek.com, business-magazine.pl, motobiznes.pl. oraz promocje w mediach społecznościowych.

 

Pakiet Startowy

Cztery publikacje w miesiącu, ok. 10 000 znaków w postaci artykułów eksperckich, wywiadów, bądź innych publikacji

Zaangażowanie finansowe Partnera – 1500 PLN

Pakiet Flex

Ok. 20 000 znaków w miesiącu - artykuły eksperckie, wywiady, obsługa mediów społecznościowych, etc.

Zaangażowanie finansowe Partnera - 2300 PLN

Pakiet Brązowy

Ok. 30 000 znaków w miesiącu składających się na w/w usługi + prowadzenie tematycznych blogów, opracowanie scenariuszu debat, webinariów, etc.

Zaangażowanie finansowe Partnera - 3000 PLN

Pakiet Srebrny :

Ok. 50 000 znaków w miesiącu do wykorzystania na wyżej wymienione usługi

Zaangażowanie finansowe Partnera  - 4900 PLN

Pakiet Złoty

Ok. 95 000 znaków w miesiącu do wykorzystania na wyżej wymienione  usługi + pisanie tematycznych  e – booków.

Zaangażowanie finansowe Partnera  - 8500 PLN

Istnieje możliwość zamieszczania  Państwa  materiałów przesłanych do naszej redakcji.

Ponadto mamy możliwość mailingów profilowanych, a także bezpośrednie pozyskiwanie klientów za pośrednictwem webinariów . Mamy narzędzia do promowania i budowania jakościowych grup odbiorców. Liczna uczestników naszych webinariów waha się od 100 do 700.

 

Zapraszamy do współpracy,

Zespół zmotywowanych twórców kontentu

 

Tworzymy doświadczony zespół dziennikarzy i marketingowców. Po ponad 20 latach pracy m.in. w Rzeczpospolitej, Dzienniku Gazecie Prawnej czy w  Grupie Polskapresse. Nasze silne strony to tworzenie treści związanych z tematyką -  Biznes, Gospodarka, Finanse, Nowe Technologie, Motoryzacja, Medycyna i oczywiście Ekologia. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć wartościowy kontent, i w odróżnieniu od typowych agencji PR, efektywnie nagłośnić przekaz, zarówno w Internecie jak i tradycyjnych mediach. Poprzez nasze narzędzia budujemy trwałe relacje  B2B, B2C.

Zachęcamy do kontaku : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.