Dyrektor Zarządzający/Redaktor Naczelny

Jacek Szczęsny

Dyrektor Wydawniczy

Robert Gołaszawski

Zespół Redakcyjny

Mateusz Banaszak, Michał Gembal, Marcelina Chojnowska, Marek Dembowski, Marzena Kacprzak, Hanna Miller, Iwona Kukawska

Reklama 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą reklamową lub redakcyjną zapraszamy do kontaktu :

TEL. +48 572 583 716

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

stopka

 

W ramach naszej działalności zapraszamy również do współpracy opartej na szeroko rozumianym wsparciu redakcyjnym. Piszemy, redagujemy, analizujemy, przeprowadzamy wywiady, webinaria, debaty. Posiadamy kreatywny i sprawdzony zespół. Doświadczenie nabieraliśmy w największych dziennikach i portalach. Jesteśmy praktykami, wiemy jak profesjonalnie dobrać „ słowo”, które umiejętnie zaangażuje odbiorcę z różnych branż. Nasze teksty pojawiają się na wielu serwisach, portalach, promują marki, usługi, dbają o wizerunek, „gaszą” konflikty, a przy tym  są interesujące dla czytelnika.

Nasza propozycja współpracy zawiera kilka opcji.  Dodatkowo zapewniamy publikacje tworzonych dla Państwa materiałów na naszych stronach, ekorynek.com, business-magazine.pl, motobiznes.pl. oraz promocje w mediach społecznościowych.

 

Pakiet Startowy

Cztery publikacje w miesiącu, ok. 10 000 znaków w postaci artykułów eksperckich, wywiadów, bądź innych publikacji

Zaangażowanie finansowe Partnera – 1500 PLN

Pakiet Flex

Ok. 20 000 znaków w miesiącu - artykuły eksperckie, wywiady, obsługa mediów społecznościowych, etc.

Zaangażowanie finansowe Partnera - 2300 PLN

Pakiet Brązowy

Ok. 30 000 znaków w miesiącu składających się na w/w usługi + prowadzenie tematycznych blogów, opracowanie scenariuszu debat, webinariów, etc.

Zaangażowanie finansowe Partnera - 3000 PLN

Pakiet Srebrny :

Ok. 50 000 znaków w miesiącu do wykorzystania na wyżej wymienione usługi

Zaangażowanie finansowe Partnera  - 4900 PLN

Pakiet Złoty

Ok. 95 000 znaków w miesiącu do wykorzystania na wyżej wymienione  usługi + pisanie tematycznych  e – booków.

Zaangażowanie finansowe Partnera  - 8500 PLN

Istnieje możliwość zamieszczania  Państwa  materiałów przesłanych do naszej redakcji.

Ponadto mamy możliwość mailingów profilowanych, a także bezpośrednie pozyskiwanie klientów za pośrednictwem webinariów . Mamy narzędzia do promowania i budowania jakościowych grup odbiorców. Liczna uczestników naszych webinariów waha się od 100 do 700.

 

Zapraszamy do współpracy,

Zespół zmotywowanych twórców kontentu

 

Tworzymy doświadczony zespół dziennikarzy i marketingowców. Po ponad 20 latach pracy m.in. w Rzeczpospolitej, Dzienniku Gazecie Prawnej czy w  Grupie Polskapresse. Nasze silne strony to tworzenie treści związanych z tematyką -  Biznes, Gospodarka, Finanse, Nowe Technologie, Motoryzacja, Medycyna i oczywiście Ekologia. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć wartościowy kontent, i w odróżnieniu od typowych agencji PR, efektywnie nagłośnić przekaz, zarówno w Internecie jak i tradycyjnych mediach. Poprzez nasze narzędzia budujemy trwałe relacje  B2B, B2C.

Zachęcamy do kontaku : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.