aseGrupa Technologiczna ASE zrzeszając ponad dziesięć specjalistycznych spółek stanowi multibranżowego oraz wielowarstwowego partnera biznesowego dla największych klientów z rynku energetycznego oraz Oil&Gas i Offshore zarówno w Polsce, jak i w Europie. Za sprawą połączenia wiedzy i doświadczenia, zdolności analitycznych, projektowych oraz nadzorów Grupa Technologiczna ASE jest w stanie zrealizować największe i najtrudniejsze technicznie obiekty przemysłowe oraz infrastruktury przemysłu, co potwierdzają pozyskane referencje. Podążamy z duchem czasu, nasze doświadczenie ewoluuje, a wiedza jest w sposób ciągły pogłębiana. Naturalnym jest nasza obecność w projektach wodorowych. Stawiamy na ciągły rozwój oraz eksperckie wsparcie dla naszych partnerów.

EiR

WYWIADY

Recycling Rejs

Prezes Grupy Arcus Michał Czeredys

Środowisko

Coca Cola rozpoczyna test pierwszej papierowej butelki zdjęcie 1

Pierwsza papierowa butelka staje się faktem, czytaj więcej

WYDARZENIA

Ekoinspiracje 2018

Odnawialne źródła energii w aktulanej sytuacji geopolitycznej,czytaj więcej

SAMORZĄD

Forum w Gdańsku

Ustawa o efektywności energetycznej, o elektromobilności, o odnawialnych źródłach energii, finansowanie inwestycji oraz szanse jakie dają programy na wsparcie termomodernizacji to nie teoria, ale wyzwania przed jakimi stają samorządy...

CSR

228x144

Społeczeństwa konsumują coraz więcej. Eksperci wskazują na wyczerpywanie się surowców naturalnych oraz postępujące negatywne zmiany w środowisku. Jednocześnie świadomość konieczności dbania o naturę jest wciąż zbyt niska.