Plebiscyt Ekoinspiracja 2019 rozstrzygnięty. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień ekologicznych na polskim rynku ! Z wielką przyjemnością informujemy, że w VI edycji Plebiscytu Ekoinspiracja 2019 laureatami zostali :

Kategoria FIRMA
W kategorii „Firma” zwyciężyła firma MP CONCEPT, producent ekologicznych preparatów myjąco – dezynfekujących. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom powstał produkt, który łączy ekologię z najwyższą skutecznością.
Kategoria PRODUKT
W kategorii „Produkt” zwyciężyła marka ręcznie robionych, biodegradowalnych świec Biosensual, wykonana z wosku roślinnego i naturalnych olejków eterycznych. Naturalne olejki eteryczne działają antyseptycznie, niwelują wirusy i  bakterie, korzystnie wpływają na nasze zdrowie psychofizyczne.
Kategoria PARTNERSTWO
W kategorii ekologicznych programów partnerskich bezkonkurencyjny okazał się projekt „EkoWalentynki – czyli kochamy recykling !”realizowany przez zespół Dominika Dobrowolskiego – znanego podróżnika i ekologa. Głównymi Partnerami akcji są: REMONDIS Electrorecycling, Electro-System Organizacja Odzysku  i Europejska Platforma Recyklingu Organizacja Odzysku. Na uwagę zasługuje fakt, że Dominik Dobrowolski drugi raz z rzędu jest laureatem w tej kategorii.
Kategoria EDUKACJA
W kategorii „Edukacja” internauci najwyżej ocenili ekologiczne działania Fundacji „Ratuj Ryby”. To młoda organizacja, która z sercem i zapałem działa w celu zahamowania degradacji naszej wspólnej, polskiej natury i środowiska wodnego. Fundacja Ratuj Ryby realizuje swoje cele głównie dzięki wsparciu wszystkich miłośników ryb i środowiska naturalnego. Zajmujemy się ekologią, ichtiologią oraz bezpośrednią pomocą naturze w jej szybszej odbudowie.
Kategoria WYPOCZYNEK
W kategorii „Wypoczynek” zwyciężył Z-Hotel Business & SPA, nowoczesny i ekologiczny hotel w Otwocku pod Warszawą położony tuż przy lesie i rzece Świder. Jako jeden z niewielu hoteli blisko Warszawy aktywnie stara się chronić środowisko naturalne. Ekologia to istotną część misji realizowanej przez właścicieli.
Kategoria EKOŻYWNOŚĆ
Laureatem tej kategorii plebiscytu została rodzinna firma z Poznania CAFE CREATOR, produkującą ekologiczną, certyfikowaną kawę zieloną, paloną oraz ekskluzywne herbaty. Firma to połącznie ponad 45-letniego doświadczenia w branży kawy-założycielki Pani Ewy Jankowskiej z młodością i entuzjazmem młodych ludzi dla których to pasja a nie tylko praca!
Szczegóły na stronie www.ekoinspiracja.pl