EKO MOTO

Honda CivicNowa Honda Civic e:HEV uzyskała maksymalną, pięciogwiazdkową ocenę w najnowszych testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Model Civic 11. generacji, wyposażony w najlepsze w tej klasie, udoskonalone systemy, chroniące pasażerów i pieszych, realizuje założenia Hondy, która zobowiązała się zredukować do zera liczbę ofiar śmiertelnych kolizji z udziałem jej samochodów i motocykli do roku 2050. 

Qashqai e powerNissan Qashqai, dzięki unikatowej i innowacyjnej technologii e-POWER, po raz kolejny dokonuje przełomu w segmencie crossoverów, który został stworzony przez markę w 2007 roku. Nowy Qashqai jest pierwszym europejskim modelem wyposażonym w opracowany przez Nissana układ napędowy e‑POWER. Stanowi on kluczowy element strategii elektryfikacji marki, oferując przy tym bardziej responsywną, cichą i wydajną jazdę.

Qashqai e-POWER – unikatowy, zelektryfikowany, niewymagający ładowania

E GrandlandPo przetarciu szlaku przez Astrę GSe i Astrę Sports Tourer GSe przyszedł czas na kolejny dynamiczny model nowej, zelektryfikowanej submarki Opla. Jest nim Opel Grandland GSe.Samochód łączy sportowe osiągi z funkcjonalnością i stylem SUV‑a. Oferuje dynamikę, napęd na wszystkie koła oraz solidną dawkę emocji dla kierowcy.

mokka eGdy dni stają się coraz krótsze, temperatura spada, a jesień ustępuje miejsca zimie, maksymalna efektywność eksploatacji samochodu z napędem w pełni elektrycznym nabiera szczególnego znaczenia. Dzięki pokładowym systemom ogrzewania i innym technologiom kierowca i pasażerowie przyciągającego wzrok Opla Mokki‑e mogą nie tylko podróżować bez lokalnej emisji, ale także zmniejszyć zużycie energii z korzyścią dla zasięgu.

Honda1

  • Najnowsza generacja Hondy Civic w hybrydowej wersji e:HEV zbiera bardzo dobre recenzje wśród fanów motoryzacji z całej Europy.
  • Kultowy kompakt Hondy trafi do polskich salonów już w październiku.
  • Nowy Civic to połączenie elegancji i wygody z ekscytującymi wrażeniami z jazdy, które od lat są synonimem marki Honda.
  • Ceny najnowszej odsłony popularnego kompaktu zaczynają się od 139 900 zł, przy czym nawet podstawowa wersja oferuje wyjątkowo bogate wyposażenie.