×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

bro1Tony Yanow zbudował gastronomiczny biznes z zachowaniem wszelkich standardów ekologicznych. Jego wegetariańskie i wegańskie potrawy oraz lokalne piwo od trzech lat przyciągają miliony klientów w Ameryce.

k0Według audytorów energetycznych aż 70 proc. całorocznych kosztów utrzymania budynku mieszkalnego pochłaniają wydatki na ogrzewanie oraz podgrzewanie ciepłej wody. Tymczasem obniżenie temperatury pomieszczeń zaledwie o 1 proc. wystarczy, by zaoszczędzić na ogrzewaniu aż 5–7 proc. Nie trzeba do tego termomodernizacji – wystarczą właściwe nawyki. Korzystne nie tylko ekonomicznie, ale również ekologicznie.

a2Poziom śmiertelnych zanieczyszczeń powietrza w Polsce jest zatrważający dla każdego, kto choć minimalnie zainteresował się tematem. Jak można chronić zdrowie własne oraz najbliższych, gdy alarmy smogowe zaczną ponownie wskazywać przekroczenie norm w okresie pełnego „grzania” i zaczniemy chronić się w zamkniętych pomieszczeniach?

a1Trend odpowiedzialnej konsumpcji przestaje być trendem – zaczyna być wyrazem dogłębnej zmiany, która dzieje się na olbrzymią skalę i idzie pełną parą.